BOAZERIA ANGIELSKA
BOAZERIA ANGIELSKA to doskonały sposób na dekoracyjne pokrycie ścian.

Ociepla wnętrze, powoduje, że przestrzeń mieszkalna staje się przytulna i domowa a zarazem elegancka.

Posiada aspekt praktyczny; chroni ściany przed zabrudzeniem, co jest ważne szczególnie w holach - wzdłuż schodów oraz w innych pomieszczeniach mieszkalnych. Boazeria angielska pięknie prezentuje się w salonie i sypialni.

My oferujemy Państwu uroczą boazerię ramową ANGIELSKĄ oraz listwową PROWANSALSKĄ.

Boazeria angielska składa się z prostokątnych paneli dekoracyjnych przypominających wyglądem klasyczny mebel, posiada starannie dobrane kształty frezów tak aby utworzyć stylową kompozycję.

Boazeria angielska wykonana może być z płyty MDF lub DREWNA i powlekana jasnymi lakierami tak, jak to bywało w oryginale.

Boazeria angielska wykonana z MDF po polakierowaniu ma gładką i równą powierzchnię.

Natomiast boazeria wykonana z drewna może występować w naturalnym kolorze drewna - wówczas ujawni się jego naturalna struktura i usłojenie - lub malowana w jasnych kolorach o różnych odcieniach.

Przy obu materiałach ( mdf i drewno) możemy wybrać stopień połyskliwości powierzchni od matu, poprzez półmat do pełnego połysku.

Na drugim miejscu polecamy boazerię prowansalską, która charakteryzuje się pionowymi żłobieniami, listwą cokołową i gzymsową. Można ją wykonać z MDF lub DREWNA i właśnie pomalowana na jasne, matowe kolory drewniana boazeria prowansalska jest bliska oryginałowi.

Pracę przy boazerii rozpoczynamy od projektu wkomponowania boazerii w dane wnętrze z uwzględnieniem Państwa oczekiwań, a następnie boazerię produkujemy i montujemy.

Przy realizacji boazerii obudowujemy grzejniki stylowymi osłonami, które występują w kilku wzorach. Wówczas osłony na grzejniki dekorują wnętrze i pozwalają utrzymać jednolity w pomieszczeniach.

Mamy nadzieję, że zaprezentowane zdjęcia naszych realizacji zachęcą Państwa do kontaktu z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami i ofertą innych mebli w GALERII REALIZACJI.