PRACA Z KLIENTEM
Zajmujemy się produkcją i montażem mebli.

Klientom indywidualnym zapewniamy kompleksową obsługę od pomiaru po montaż, a bezpośredni kontakt z klientem pozwala na dopasowanie mebli do wymogów i oczekiwań klientów. Dzięki projektowaniu komputerowemu klient ma możliwość zobaczenia swoich przyszłych mebli i dokonania odpowiednich zmian.

Zadowolenie i zaufanie klienta jest dla nas priorytetem. Dlatego od początku współpracy (rozmowa, projekt) poprzez wykonanie i montaż mebli dbamy o to, aby czuł się on wyjątkowy i profesjonalnie traktowany. Długo po realizacji mebli jesteśmy do Państwa dyspozycji, otwarci na uwagi i sugestie.

Atrakcyjna cena w połączeniu z dobrą jakością, szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa oraz dbałość o interesy klienta to zaleta naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego biura, gdzie spotkacie się z fachową obsługą oraz znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania związane ze stolarką meblową.

Stali klienci oraz instytucje i firmy dokonujące regularnych zakupów mogą liczyć na korzystny system rabatów. Na rabaty oraz liczne promocje mogą również liczyć osoby kupujące w naszej firmie całe zestawy wyposażenia.